skip to Main Content

Hoşgeldiniz

Firmamıza Sayfamızda Yer alan İletişim Kanalları İle Ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Eposta: info@lcntercume.com
Telefon: +90 0850 532 87 47
Whatsaap: 0531 228 19 00

Lcn Tercüme Danışmanlık Ltd Şti

 

Firma Özlük Bilgileri

Sermaye: 1.000.000 TL
Vergi Dairesi: Kasımpaşa
Mersis No: 6080877877

Konumumuz

0850 532 87 47 musterihizmetleri@lcntercume.net 0531 228 19 00 - 0536 462 60 54

Adana Nikâh Daireleri Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman
Adana ilinde Nikâh Daireleri Sözlü tercüme hizmeti konusunda Lcn Tercüme Bürosu olarak birçok etkinlikte görev almış alanında uzman sözlü tercüman kadromuz ile Lcn Tercüme Bürosu olarak fark yaratmaya devam ediyoruz.

             Sözlü tercüme alanında sunmakta olduğumuz zamanında, en kaliteli ve en düşük maliyetli çözümlerimiz ile bu alanda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaya devam etmekteyiz.

              Adana ilinde Nikâh Dairelerinde Sözlü Tercüman Hizmetlerimiz Uygun Fiyat ve Kaliteli Tercümanlar ile sizlere hizmet sunmaktayız. Nikâh Dairelerinde sözlü tercümanlarımız nikâh saatinden 1 saat önce nikâh dairesinde hazır bulunarak müşterilerimizi herhangi bir olumsuzluğa karşı önceden nikâh dairesinde sözlü tercüme için yer almış olurlar.

Tercümanlarımız sözlü tercüme hizmetinde konularında uzman ve hızlıdırlar. Nikâh sözlü tercüme ve tercümanlığı önemli ve güven isteyen bir hizmet olduğu için profesyonel bir firmadan hizmet almak her zaman sözlü tercüme kalitesini artırır ve olabilecek olumsuzluklarda karşınızda muhatap olarak kurumsal bir firma bulmak ve yapılan işi faturalandırma nikah sözlü tercüme hizmetinin önemini gösterir.

Adana ilinde bulunan tüm Nikah dairelerinde Lcn Tercüme Bürosu olarak tüm dillerde nikah sözlü tercüme hizmet vermekteyiz.

Adana ilinde Noter Yeminli Nikâh Sözlü Tercüme ve Tercüman Hizmeti Verdiğimiz Diller;
Adana ili Yunanca Noter Yeminli Nikâh Dairesi Sözlü Tercüman ve Tercüme hizmeti
Adana ilinde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Adana Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.

Nikâh Tercümanlığı nedir?
Nikâh tercümanlığı yabancı vatandaşların Türkiye’de evlenirken nikah günü ve saati Türkçe bilmediklerinden Yunanca dilinde nikah memuru ile evlenen yabancı arasında sözlü tercüme sağlayarak iletişim sağlanmasına Nikah Tercümanlığı denir.

Nikâh Tercümanı nedir?
Nikâh tercümanı yabancı vatandaşların Türkiye’de evlenirken nikah günü ve saati Türkçe bilmediklerinden Yunanca dilinde nikah memuru ile evlenen yabancı arasında sözlü tercüme sağlayarak iletişim sağlayan tercümana Yunanca nikah tercümanı denir.

Nikâh Tercümesi nedir?
Nikâh tercümesi yabancı vatandaşların Türkiye’de evlenirken nikâh günü ve saati Türkçe bilmediklerinden Yunanca dilinde nikâh memuru ile evlenen yabancı arasında sözlü tercüme sağlayarak iletişim sağlanmasına Yunanca Nikâh Tercümesi denir.

Nikâh İçin Yunanca Yeminli Tercüman
Adana ilinde nikâh için Yunanca Yeminli Tercüman arıyorsanız 0850 532 87 47 numaralı telefondan randevu alarak kurumsal bir firmadan Yunanca Nikâh Sözlü Tercüme hizmeti almanız tavsiye edilir.
Nikâh Dairesinde Tercüme ve Tercüman

Adana ilinde Nikâh Dairesinde Yunanca Yeminli Tercüme ve Tercüman hizmeti için Nikâh Dairesinde Yunanca Yeminli Tercüme alnında uzman Tercümanlarımız tarafından hizmet sağlamaktayız.

Düğün Tercüme ve Tercümanlığı
Adana ilinde Düğünlerinizde (wedding ) Yunanca Yeminli Tercüme ve Tercüman hizmeti için Düğünlerinizde (wedding ) Yunanca Yeminli Tercüme alnında uzman Tercümanlarımız tarafından hizmet sağlamaktayız.

Adana ili Yunanca Resmi Nikâh Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri
Adana ili Yunanca Resmi Nikâh Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri hizmeti için 0850 532 87 47 numaralarımızdan bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Adana ili Yunanca Dini Nikâh Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri
Adana ili Yunanca Dini Nikâh Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri hizmeti için 0850 532 87 47 numaralarımızdan bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Adana ili Yunanca Nikah Masası Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri
Adana ili Yunanca Nikâh Masası Yeminli Tercüme, Tercüman ve Çeviri hizmeti için 0850 532 87 47 numaralarımızdan bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Damat Tercümesi
Adana ilinde Yabancı damatların Yunanca Nikâh işlemlerinde Tercüme hizmeti firmamız tarafından uzman tercümanlar tarafından yapılır.

Gelin (Bride) Tercümesi
Adana ilinde Yabancı gelinlerin (Bride) Yunanca Nikâh işlemlerinde Tercüme hizmeti firmamız tarafından uzman tercümanlar tarafından yapılır.

Adana ili Nikâh Evrakları Yunanca Tercüme ve Tercümesi
Yabancı vatandaşların Nikâh Evrakları Yunanca Tercüme ve Tercümesi firmamız tarafından profesyonel ve uygun fiyatlarla yapılır.

YABANCI VATANDAŞLARI İÇİN GEREKLİ BELGELER
EVLENME EHLİYET BELGESİ (BEKARLIK BELGESİ) TERCÜME VE ÇEVİRİ
• Yabancılar için yetkili merkezi makamlara veya o devletin yerel temsilcileri tarafından kişinin adını, soyadını, anne-baba adı ile doğum tarihini, medeni halini(bekar, boşanmış…gibi) ve evlenmesine engel halinin bulunup bulunmadığını gösterir şekilde düzenlenerek verilmiş ve usulüne göre tastik edilmiş olan belge evlenme ehliyet belgesi olarak kabul edilir. (Yönetmelik: 20. Madde.)
DOĞUM BELGESİ
• Kişinin adı, soyadı, doğum yeri, doğum tarihi açıkca yazılı olduğu Türkiye’deki tercüme büroları tarafından tercüme edilmiş ve noter tasdikli hali.
PASAPORT YA DA KİMLİK BELGESİ
• Türkiye’deki tercüme büroları tarafından tercüme edilmiş noter tasdikli hali.
SAĞLIK RAPORU
• Türkiye’den alınmış resimli üzeri kaşeli olan özel poliklinikden ya da hastanede alınan sağlık raporları İl Sağlık Müdürlüğü onayladıktan sonra kabul edilecektir.
3 ADET RESİM
• İzin belgesi almak isteyenler 4’er adet getireceklerdir. Vesikalık resimlerin son 6 ay içerisinde çekilmiş, çocukluk fotoğrafları olmaması ve pasaport resmi olmaması gerekmektedir.
EK BİLGİLER
• Avrupa Ülke Vatandaşları kendi Ülkelerinden çok dilli evlenme ehliyet belgesi alacaktır. (Örn: Almanya Hollanda, Fransa, Avusturya…)
• Diğer Ülke Vatandaşları bulunduğu Ülkeden bekarlık belgesi (evlebilirlik belgesi) alıp Konsoloslukdan onaylatıp apostili yapılacaktır.
• Hiçbir sözleşme taraf olmayan Ülke Vatandaşları; Ülkelerinden aldıkları evrakları, Ankara’daki Konsolosluklarından onaylattıktan sonra, Dışişleri Bakanlığı’na tastik ettirip, Türkiye’deki tercüme büroları tarafından tercüme edilmiş ve Noter tastikli halini getirecekler.
• Kişi Türkçe bilmiyorsa nikah esnasında yeminli tercüman getirmeleri gerekmektedir.
• Yabancı evliliklerde vize problemi olanların başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.
• Çiftler birlikte müracaat edeceklerdir.
• Müracaat saatleri 08:30-11:30 / 13:00-15:00 arasıdır.
Yukarıdaki bilgileri evraklarınızı tamamladıktan sonra 0850 532 87 47 telefondan bizi arayarak nikah sözlü tercüme hizmeti için randevu alabilir ve gelen sms bildirim mesajı ile işleminizi kurumsal bir firmadan almanın keyfini yaşarsınız.

Büyükşehir Evlendirme Dairesi Yunanca Yeminli Nikah Tercüme ve Tercüman

Büyükşehir Evlendirme Dairesi’nde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Büyükşehir Evlendirme Dairesi’nde Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca Tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.

Yüreğir Evlendirme Dairesi Yunanca Yeminli Nikah Tercüme ve Tercüman
Yüreğir Evlendirme Dairesi ‘nde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Yüreğir Evlendirme Dairesi ‘nde Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca Tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.

Pozantı Evlendirme Dairesi Yunanca Yeminli Nikah Tercüme ve Tercüman
Pozantı Evlendirme Dairesi’nde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Pozantı Evlendirme Dairesi’nde Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca Tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.
Ceyhan Evlendirme Dairesi Yunanca Yeminli Nikah Tercüme ve Tercüman
Ceyhan Evlendirme Dairesi’nde ilinde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Ceyhan Evlendirme Dairesi’nde Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca Tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.

Seyhan Evlendirme Dairesi Yunanca Yeminli Nikah Tercüme ve Tercüman
Seyhan Evlendirme Dairesi’nde Yunanca dilinde uzman sözlü nikâh tercümanlarımız tarafından profesyonel olarak hizmet almak için 0850 532 87 47 telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmetini Lcn Tercüme Bürosu olarak kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Nikâh Dairelerinde tercüman gelmedi gibi olaylarla karşılaşmamak için kurumsal firmadan ve fatura karşılığı hizmet almak her zaman işlemin güvenilirliğini artırır.

Seyhan Evlendirme Dairesi’nde Nikâh Yunanca Tercümanlığı uzmanlık isteyen bir sözlü tercüme hizmetidir. Nikâh Yunanca Tercümanlığında kafanızda tercüman gelecek mi gelmez ise ne olur gibi sorular ve korkularla nikâh gibi en güzel gününüzü korkular içinde geçirmemeniz için Lcn Tercüme Bürosu gibi kurumsal firmalardan nikâh Yunanca Sözlü Tercüme ve Tercüman hizmeti almanız sizi her zaman rahat ettirir.

Aladağ Nikâh Tercüme ve Tercüman

Ceyhan Nikâh Tercüme ve Tercüman

Çukurova Nikâh Tercüme ve Tercüman

Feke Nikâh Tercüme ve Tercüman

İmamoğlu Nikâh Tercüme ve Tercüman

Karaisalı Nikâh Tercüme ve Tercüman

Karataş Nikâh Tercüme ve Tercüman

Kozan‎ Nikâh Tercüme ve Tercüman

Pozantı‎ Nikâh Tercüme ve Tercüman

Saimbeyli Nikâh Tercüme ve Tercüman

Sarıçam Nikâh Tercüme ve Tercüman

Seyhan Nikâh Tercüme ve Tercüman

Tufanbeyli‎ Nikâh Tercüme ve Tercüman

Yumurtalık‎ Nikâh Tercüme ve Tercüman

Yüreğir Nikâh Tercüme ve Tercüman

 

Back To Top
×Close search
Ara
error: Tüm Hakları Lcn Tercüme Limited Şirketi\\\'ne Aittir.
Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz