skip to Main Content
0850 532 87 47 0531 228 19 00 0536 462 60 54 musterihizmetleri@lcntercume.net

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Yeminli Tercüme Bürosu

ANONİM ŞİRKET ANA SÖZLEŞMESİ YEMİNLİ TERCÜME

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yaptığımız Diller

Almanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Arapça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme,Arnavutça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme,Azerice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Boşnakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Bulgarca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme,Çekçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Çerokice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Çilkotince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Çince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Danca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Endonezyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Ermenice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Estonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Farsça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Felemenkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Filipince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Fince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Fransızca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Galce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Gürcüce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Hırvatça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Hintçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İbranice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İngilizce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İrlandaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İspanyolca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İsveççe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İtalyanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, İzlandaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Japonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Katalanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Kazakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Kırgızca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Korece Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Kürtçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Latince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Lehçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Letonyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Litvanyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Macarca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Maltaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Makedonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Moğolca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Moldovca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Norveççe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Osmanlı Türkçesi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Özbekçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Portekizce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Rumence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Rusça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Sırpça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Slovakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Slovence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Tacikçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Tayca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Tayvanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Türkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Türkmence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Ukrayna dili Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Uygurca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Vietnamca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Yunanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, tarafımızdan yapılmaktadır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları

Kişiler Ve Kurumlar İçin Tercüme Fiyatları Büyük yükler Getirmekte Ve piyasadaki Fahiş Fiyatlar Bütçeleri Zorlamakatadır Lcn Tercüme Bürosu Olarak Verdiğimiz Kaliteli Hizmete Karşılık Fiyat Politikamızı En uygun fiyat politakası olarak belirledik en ucuz tercüme fiyatlarını bulabileceğiniz büromuza 7/24 ulaşabilirsiniz

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları

En ucuz Anonim Şirket Ana Sözleşmesi tercüme fiyatlarını Lcn Tercüme Bürosundan alabilir ve bütçenizi zorlamadan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi tercümenizi yaptırabilirsiniz.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüman Fiyatları

En ucuz Anonim Şirket Ana Sözleşmesi sözlü tercüman fiyatlarını Lcn Tercüme Bürosundan alabilir ve bütçenizi zorlamadan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi tercümenizi yaptırabilirsiniz.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Noter Onayı Nasıl Yapılır ?

Herhangi bir Anonim Şirket Ana Sözleşmesi , tercüme işleminden sonra noterde tasdik edilmesi gerekmektedir. Bu anlamda Türkiye’deki Bir Çok Noterde Yemin Tutanaklarımız Bulunmakta Ve Birçok noterde İşlem Yaptırmaktayız.

Hangi Noterlerle Çalışıyoruz ?

Türkiye’de Bulunan tüm noterlerde işlem yaptırmaktayız. Ancak Gerek Konumu Gerek ise Yapılan İşlem Hızı Bakımından Mecidiyeköy’de bulunan Beyoğlu 40. Noterliğinde yeminli tercüme işlemlerimizi yaptırmaktayız.

Noter Onaylı Tercüme Kaç Yıl Geçerlidir.

Tercüme yapıldıktan sonra noter onayı yapılan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi geçerlilik süresi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi yi veren kişi tarafından belirlenmekte ve aksi durumda iptali azilnameye imkan tanınmaktadır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Noter Fiyatları

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercümende noter onay fiyatları devletin belirlediği harçlar ve vergiler ile belirnemiş olup Tüm Notelerde Fiyatlar aynı olmaktadır bu anlamda 2020 Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi tercüme tasdik fiyalarını noterliğin yada tercüme bürosunun fiyat arttırma yada azaltma gibi bir yetkisi bulunmamaktadır.

Apostil Nedir ?

Yabancı bir ülke resmi makamlarından alınan bir belge veya kararın Türkiye’de geçerli olabilmesi için o yabancı kararın (ör: mahkeme kararı) veya belgenin (ör: noter senedi) düzenlendiği ülkede bulunan Türk konsolosluğu veya makamı tarafından onaylanması (tasdiki) gerekir.

Örneğin Küba Devletinden aldığınız idari veya adli bir belgenin Türkiye’de hüküm ifade etmesi için bu resmi belgenin Küba’da bulunan Türk Büyükelçiliği veya Konsolosluğundan mutlaka onaylanması şarttır.

Bunun aksi de böyledir. Yani Türkiye’de alınan bir mahkeme kararı veya belge yabancı bir ülkede (ör: Almanya) geçerli olması için mutlaka o ülkenin Türkiye’deki konsolosluğu tarafından tasdik edilmesi şarttır.

Buna da örnek verirsek Türkiye’den alınan bir noter belgelesinin Brezilya’da kullanılmak istenmesi halinde bu noter belgesinin Türkiye’deki Brezilya Büyükelçiliğince mutlaka oanaylanması gerekir.

İşte ülkeler yabancı kaynaklı bu belge ve kararların diğer ülkede geçerliliği konusunda bu kendi dış misyonlarınca onaylama şartını kaldırmak üzere 05.10.1961 tarihinde “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılması Hakkındaki La Haye Sözleşmesi” adında bir çok uluslu sözleşme hazırlamışlar ve bu tasdik (onay) şartını kaldırmak istemişlerdir.

Bu sözleşmenin amacı; “Sözleşmeye taraf ülkelerden birinde düzenlenen resmi belgelerin diplomasi veya konsolosluk temsilcileri tarafından onaylanmadan yani bu prosedür atlanarak, sözleşmeye taraf diğer bir ülkede kullanılmasını sağlamaktır” şeklinde ifade edilmiştir. Diğer bir deyişle, sözleşmeye taraf ülkeler arasında kullanılacak resmi belgelerde vatandaşlara kolaylık getirilmekte.

Sözleşmeye göre taraf ülkelerde alınan karar ve belgeler diğer ülkede geçerli olması için kulanılacak ülke temsilciliğinin onayına gerek olmadan sadece belge veya kararı düzenleyen ülkenin yetkili makamınca tasdik ettiği ve adına “Apostille“ (tasdik) şerhi denilen şerhi verdiğinde diğer ülkede geçerli olacaktır. Bu manada şerh ile “Bu apostille ile birlikte bu evrak gerçek ve doğrudur, içeriği doğrudur. Uluslararası kullanılabilir” denmektedir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Tercüme Onayı Nasıl Yapılır ?

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu Tarafından Tercüme Edildikten Sonra Tercüme Bürosunun Yeminli Bulunduğu Noterlikten Noter Onayı Yapılarak İlgili Ülke İçin Kaymakamlık, Valilik veya Konsolosluktan Apostil Yaptırılarak Müşterilerimize Teslim Edilir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme İşlemeleri

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Büroları Tarafından Tercüme Edilir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Nerde Yapılır ?

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürolarında Tercüme ve .Çeviri Yaptırılır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları Hangi Dilden Tercüme Ve Çeviri Yapılırsa Yapıldığı Dil ve Karakter Sayısına Göre Hesaplanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Fiyatları

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları Hangi Dilden Tercüme Ve Çeviri Yapılırsa Yapıldığı Dil ve Karakter Sayısına Göre Hesaplanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Noter Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yapıldıktan Sonra Yeminli Tercüme Bürosu Tarafından Yeminli Olduğu Noterlikler Tarafından Onaylanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Konsolosluk Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yapıldıktan Sonra Yeminli Tercüme Bürosu Tarafından İlgili Ülke Konsoloslukları Tarafından Onaylanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Kaymakamlık Apostil Noter Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yapıldıktan Sonra Yeminli Tercüme Bürosu Tarafından Noterin İlçesinin Bulunduğu Kaymakamlık Tarafından Onaylanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Valilik Apostil Noter Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yapıldıktan Sonra Yeminli Tercüme Bürosu Tarafından İlgili İlde Bulunan Kaymakamlık Tarafından Onaylanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Ettiğimiz Diller

Almanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Arapça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Arnavutça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Azerice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Boşnakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Bulgarca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Çekçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Çince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Danca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Endonezyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Ermenice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Estonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Farsça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Felemenkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Filipince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Fince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Fransızca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Galce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Gürcüce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Hırvatça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Hintçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İbranice Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İngilizce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İrlandaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İspanyolca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İsveççe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İtalyanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, İzlandaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Japonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Katalanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Kazakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Kırgızca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Korece Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Kürtçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Latince Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Lehçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Letonyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Litvanyaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Macarca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Maltaca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Makedonca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Moğolca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Moldovca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Norveççe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Osmanlı Türkçesi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Özbekçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Portekizce Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Rumence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Rusça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Sırpça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Slovakça Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Slovence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Tacikçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Tayca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Tayvanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Türkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Türkmence Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Ukrayna dili Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Uygurca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Vietnamca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı, Yunanca Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Apostil, Noter Tasdik ve Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Ofisi

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Lcn Tercüme Türkiye Genelinde Tam İllerde Yeminli Tercüme Ofislerimiz İle Birlikte Hizmeti Vermekteyiz.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Lcn Tercüme Türkiye Genelinde Tam İllerde Yeminli Tercüme Ofislerimiz İle Birlikte Hizmeti Vermekteyiz.

Acil Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Acil Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Lcn Tercüme Türkiye Genelinde Tam İllerde Yeminli Tercüme Ofislerimiz İle Birlikte Hizmeti Vermekteyiz.

Ucuz Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Ucuz Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Lcn Tercüme Türkiye Genelinde Tam İllerde Yeminli Tercüme Ofislerimiz İle Birlikte Hizmeti Vermekteyiz.

En Yakın Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu

Lcn Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme İşlemlerinizi Yaptırmak İçin Bir Telefon Kadar Size Yakındır.

Online Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme İşlemleriniz Elektronik Ortamda ve Online Olarak Hızlı ve Uygun Fiyatlarla Tarafınıza Teslim Edilir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Noter Ücretleri

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme İşlemlerinizin Noter Ücretleri Sayfa Sayısı ve Karakter Sayısı Üzerinden Hesaplanır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Sözlü Tercüman

Noterlerde Yabancı Kişilerin Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Verebilmesi İçin Bulunduğu Noterin Yeminli Tercümanlarından Sözlü Tercüme Hizmeti Alması Gerekmektedir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüman

Vekaletnameyi Sözlü Olarak Yeminli Tercüme Yapan Tercümana Verilen İsimdir.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Yeminli Tercüme Onayı

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Yapıldıktan Sonra Noter Onayı Yapılır Sonrasında Apostil Yapılır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu

Lcn Tercüme Bürosu Olarak Yeminli Vekalet Tercüme İşlemleri Tarafımızdan Yapılır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Türkçe Yeminli Tercüme

Tüm Dillerde Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Evrakları Türkçe Çeviri ve Tercüme Firmamız Tarafından Yapılır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Türkçe Tercüme

Tüm Dillerde Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Evrakları Türkçe Yeminli Çeviri ve Tercüme Firmamız Tarafından Yapılır.

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Onaysız Yeminli Tercüme

Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme İşlemleriniz Noter Onaysız Tarafınıza Teslim Edilir.

Yurt Dışı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Yurtdışı Anonim Şirket Ana Sözleşmesilerde Tüm Dillerde Tercüme ve Yeminli Tercüme İşlemleri Firmamız Tarafından Yapılır.

Yabancı Dilde Hazırlanmış Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Yabancı Dilde Hazırlanmış Anonim Şirket Ana Sözleşmesilerde Tüm Dillerde Tercüme ve Yeminli Tercüme İşlemleri Firmamız Tarafından Yapılır.

Yabancı Dilde Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme

Yabancı Dilde Hazırlanmış Anonim Şirket Ana Sözleşmesilerde Tüm Dillerde Tercüme ve Yeminli Tercüme İşlemleri Firmamız Tarafından Yapılır.

Apostil Nerde Kim Tarafından Yaptırılır ?

Türkiye’de Apostil Noter Onayı Yapan Makamlar Kaymakamlıklar, Valilikler ve Konsolosluklardır.

2020 Apostil Fiyatları

Kaymakamlık ve Valiliklerde Yapılan Apostil Onaylarından Ücret Alınmamaktadır.Konsoloslukluklarda Yapılan Apostil Onaylarından Ülke Konsolosluklarana Göre Fiyat Değişmektedir.

Apostil Yaptırmak Zorundamıyım ?

Tercüme Evrakları Tercüme İşlemi Yapıldıktan Sonra Noter Onayı Yapılarak Teslim Edileceği Ülkenin Verileceği Kurumlarının Kabul Edilmesi İçin Apostil Yapılması Zorunludur.

Yurtdışı Ülkelerden Gelen Resmi Evraklar Noter Onayı Yapılabilmesi İçin Yurdışından İlgili Apostil Makamından Apostil Noter Onayı Almak Zorundadır.

Tercüme Hizmetlerimiz

Türkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Türkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Noter Onayı, Türkçe Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Apostil ve Yeminli Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Çeviri Onayı, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Çeviri Apostil Tasdik, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Apostil Tasdik, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme ve Apostil, Tercüme Edilmiş Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Onayı, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Uygun Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Kısmi Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Sayfa Ücreti, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Örneği, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Örneği, Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Konsolosluk Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı, En Yakın Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Bürosu, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Çeviri Ofisi, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Çeviri Ofisi, Yabancı Dilde Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Onayı, Yurt Dışından Gelen Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı, Yabancı Kişinin Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Vermesi, Yabancı Müvekkil Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Yabancı Vatandaşın Vekalet Vermesi, Yabancı Noter Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Yabancı Dil Yeminli Tercüme Büroları, Yabancı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Yurt Dışı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Fiyatları, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Fiyatları, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Nedir ?, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Örneği, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Bürosu, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Büroları, Vekalet Tercüme Nasıl Yapılır, Apostilli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Apostil Tasdikli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Yeminli Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Apostil Ülkeleri, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Apostil Nasıl Alınır, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Tasdik Yeminli Tercüme, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Apostil Ücretleri ve Fiyatları, Apostilli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme, Yurtdışı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Yeminli Tercüme, Yurtdışı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Yeminli Tercüme Noter Onayı, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Çevirisi, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Sözlü Tercüman, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Noter Yeminli Tercüme,Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Konsolosluk Teslimi, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Göç İdaresi Yeminli Tercüme Bürosu, Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Yeminli Tercüme Yurtdışı Teslimat

Hangi Ülkelere Apostil Yaptırılmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Almanya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Andora Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Antigua Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Arjantin Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Arnavutluk Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Avustralya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Avusturya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Azerbeycan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Bahamalar Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Barbados Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Burbuda Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Belerus Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Belçika Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Beliza Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İngiltere Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Bosna – Hersek Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Bostvana Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Brunei Sultanlığı Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Bulgaristan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Cook adaları Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Çek Cumhuriyeti (Çekya) Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ve Makou) Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Danimarka Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Dominik Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Ekvador Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, El Salvador Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Ermenistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Estonya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Fiji Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Finlandiya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Fransa Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Grenada Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Grenadines Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Güney Afrika Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Güney Kore Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Gürcistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Hırvatistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Hindistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Hollanda Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Hunduras Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İrlanda Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İspanya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İsrail Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İsveç Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İsviçre Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İtalya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, İzlanda Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Japonya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Karadağ (Montenegro) Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Kazakistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Kolombia Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Kuzey İrlanda Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Lesotho Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Letonya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Liberya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Lihtenştayn Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Litvanya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Lüksemburg Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Macaristan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Makedonya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Malevi Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Malta Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Marşal Adaları Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Mauritius Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Meksika Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Moldova Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Monako Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Namibya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Niue Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Norveç Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Panama Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Polonya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Portekiz Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Romanya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Rusya Federasyonu Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Saint Vincent Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Samoa Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, San Marino Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Seyşeller Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Sırbistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Slovakya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Slovenya Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Surinam Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Svaziland Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Tonga Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Trinidad ve Tobago Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Türkiye Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Ukrayna Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Venezuela Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Yeni Zelanda ve Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki, Yunanistan Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Apostil Şerhi Noter Yeminli Anonim Şirket Ana Sözleşmesi Tercüme Onayı Ve Tasdiki firmamız tarafından yapılır.

Apostil Tercüme Ve Noter Onayı Nasıl Yapılır?

Yurdışından Geken Resmi Evraklar Tercüme Büromuz Tarafından Türkçe Yeminli Tercüme Yapılarak Yemin Tutanaklarımızın Bulunduğu Noterliğe Gönderilerek Noter Onayı Yaptırılır.

Türkiye’de Düzenlenen Evraklar İlgili Dile Çevrilerek Noter Onayı Yapılır ve Kaymakamlıktan veya Valilikten Apostil Noter Onayı Yapılır.1

Tercüme İşlemleriniz Uzman Yeminli Tercümanlarımız Tarafından Tercüme Edilir ve Editörlerimiz Tarafından Kontrol Yapıldıktan Sonra Müşterilerimize Teslim Edilir.

Noter Onayı Tercüme İşlemi Bittikten Sonra Firmamız Tarafından Yemin Tutanaklarımızın Bulunduğu Noterliklerden Yapılır. Ayrıca Noter Fiyatı Tercüme İşlemine Başlamadan Müşterilerimize Bildirilir.

Apostil Onayı Valilik ve Kaymakamlıklarda Firmamız Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılır.

Konsolosluk Onayı Firmamız Tarafından Yapılır. Konsolosluk Onay İşlemlerinde Konsolosluk Tarafından Evrak Başına Alınan Ücret İşlem Başlamadan Müşterilerimizden Alınır.

(Ücret İle İlgili Lütfen İletişime Geçiniz.)

Tercüme Evraklarınızı Kuryemiz Tarafından Konumunuzdan Alınarak İşlem Başlar 

Tercüme, Noter Onayı ve Apostil Yapıldıktan Sonra Tarafınıza Kuryemiz Tarafından Teslim Edilir. (ÜCRETSİZDİR)

Tercüme İşlemleriniz Bittikten Sonra 

Kapıda Ödeme

Banka Hesabına

Ödeme Yapabilirsiniz.

Back To Top BENİ ARA
Open chat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Tercüme İşlemlerim İçin Süre ve Fiyat Bilgisi Alabilirmiyim.