skip to Main Content
0850 532 87 47 0531 228 19 00 0536 462 60 54 musterihizmetleri@lcntercume.net

Tercüme İşlemleriniz Uzman Yeminli Tercümanlarımız Tarafından Tercüme Edilir ve Editörlerimiz Tarafından Kontrol Yapıldıktan Sonra Müşterilerimize Teslim Edilir.

Noter Onayı Tercüme İşlemi Bittikten Sonra Firmamız Tarafından Yemin Tutanaklarımızın Bulunduğu Noterliklerden Yapılır. Ayrıca Noter Fiyatı Tercüme İşlemine Başlamadan Müşterilerimize Bildirilir.

Apostil Onayı Valilik ve Kaymakamlıklarda Firmamız Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılır.

Konsolosluk Onayı Firmamız Tarafından Yapılır. Konsolosluk Onay İşlemlerinde Konsolosluk Tarafından Evrak Başına Alınan Ücret İşlem Başlamadan Müşterilerimizden Alınır.

(Ücret İle İlgili Lütfen İletişime Geçiniz.)

Tercüme Evraklarınızı Kuryemiz Tarafından Konumunuzdan Alınarak İşlem Başlar 

Tercüme, Noter Onayı ve Apostil Yapıldıktan Sonra Tarafınıza Kuryemiz Tarafından Teslim Edilir. (ÜCRETSİZDİR)

Tercüme İşlemleriniz Bittikten Sonra 

Kapıda Ödeme

Banka Hesabına

Ödeme Yapabilirsiniz.

TEL : 0850 532 87 47

 

Güngören Noter Yeminli Tercüme

LCN Tercüme Bürosu olarak Güngören tercüme ve çeviri hizmeti vermekteyiz.

Güngören Noter Yeminli Tercüme Apostil Hizmeti

Güngören Noter Yeminli Tercümesi Uzman yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Güngören Yeminli Tercüme Bürosu olarak İstanbul ilinde ve tüm Türkiye’de Noter Yeminli Tercümanlarımız tarafından tüm Güngören leriniz LCN Tercüme bürosu tarafından tercüme edilir. Güngören uzman Yeminli Tercümanlarımız tarafından tercüme ve çeviri işlemi yapılan Güngören leriniz noter onay işlemi ve Apostil işlemleri LCN Tercüme Bürosu tarafından yapılır.Noter onayı yapıldıktan sonra LCN Tercüme Bürosu çalışanı kuryelerimiz tarafından Apostil yaptırılmak üzere Kaymakamlık veya Valilik kurumuna gönderilir. Apostil işlemi tamamlandıktan sonra, Güngören Tercüme ve Çeviri belgeleriniz PDF ya da Word formatında tarafınıza mail olarak gönderilir ve göndermiş olduğunuz adres ya da konuma kapalı zarfta teslim edilir.

Güngören Noter Onaylı Tercüme ve Çeviri İşlemi Başlatma

Güngören Tercüme hizmeti almak için 0 850 532 87 47 numaralı santralimizi, 0 531 228 19 00 numaralı Whatsapp hattımıza ya da info@lcntercume.com e-posta adresimize evraklarınızı göndererek fiyat alabilir ve tercüme işleminizi başlatabilirsiniz. Güngören tercüme ve çeviri hizmeti uzmanlık gerektiren ve uzman yeminli tercümanlar tarafından çeviri işlemi yapılması gereken önemli bir tercüme hizmetidir.

Güngören Noter Onaylı Tercüme ve Çeviri Teslimat

İstanbul içinde mevcut çalışan kuryelerimiz tarafından evraklarınız ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilir. Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bir gün sonra elinizde olacak şekilde teslim edilir. Yaptığımız tercüme ve çevirilerin ödemesini ister kapıda ödeme, ister havale veya EFT ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güngören tercüme ve çeviri işlemleri uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılarak UPS, DHL, PTT ile güvenli bir şekilde ülkelerine ulaştırılır.

Güngören Tercüme ve Çeviri Noter Onayı

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de Güngören tercümanlarımızın yemini bulunduğu noterlikler tarafından noter onay işlemi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.Güngören yapan Tercümanlarımız kendi alanlarında gayet profesyonel ve hızlı bir şekilde tercüme ve çevirilerinizi yapmaktadır. Güngören Tercüme ve çevirileriniz Noter Yeminli Tercümanlarımız tarafından tercüme ve çevirisi yapıldıktan sonra editörlerimiz tarafından kontrolleri yapılarak noter onayı için yemin tutanaklarımızın bulunduğu noterliklere gönderilir. Noter onayı yapıldıktan sonra LCN Tercüme Bürosu çalışanı kuryelerimiz tarafından Apostil yaptırılmak üzere Kaymakamlık veya Valilik kurumuna gönderilir. Apostil işlemi tamamlandıktan sonra, Güngören Tercüme ve Çeviri belgeleriniz PDF ya da Word formatında tarafınıza mail olarak gönderilir ve göndermiş olduğunuz adres ya da konuma kapalı zarfta teslim edilir.

Güngören Yeminli Tercüme Gizlilik ve Güvenlik

LCN Tercüme Bürosu, yaptığı Güngören tercüme ve çeviri işlemleri müşterilerinin adına güvenli server’larda yedeklerini müşterilerin tekrar ihtiyacı olması halinde tekrar ücret ödememeleri için muhafaza eder. LCN Tercüme Bürosu olarak Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında tüm verilerinizi korumaktayız.LCN Tercüme Bürosu olarak proje bazlı tercüme ve çevirilerde Gizlilik Sözleşmesi yaparak tarafları koruma altına alır.

Güngören Yeminli Tercüme Fiyat ve Ücret Bilgisi

Güngören tercüme hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde LCN Tercüme Bürosu tarafından yapılır. LCN Tercüme Bürosu Güngören tercüme ve çeviri hizmetini ucuz ve uygun fiyatları müşterilerine sağlamaktadır.

Güngören Yeminli Tercüme Süre Bilgisi

Acil Güngören tercüme ve çeviri işlemleriniz LCN Tercüme Bürosu tarafından acil bir şekilde yapılmaktadır. Noter onaylı Güngören Tercümelerinizi Noter yeminli tercümanlarımız uygun, ucuz, acil, hızlı şekilde yapılmaktadır. Projelerinizde süre için firmamızdan bilgi alınız.

Güngören Tercüme Ofisi

Güngören Tercüme Ofisi Olarak Tüm Dillerde Tercüme ve Çeviri İşlemleriniz Uzman Tercümanlarımız Tarafından Güngören Tercüme Ofisinde Yapılır.

İstanbul Güngören Tercüme

İstanbul Güngören Tercüme Firması Olarak Sözlü Tercüme ve Sözlü Tercüman Hizmeti Vermekteyiz.

Güngören Tercüme Tel

Güngören Tercüme Telefon Numaramız 0850 532 87 47 Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

Güngören Yeminli Tercüme Büroları

Güngören Yeminli Tercüme Büroları Olarak Bakıldığında İlk Olarak Uzun Yıllardır Tercüme ve Çeviri Sektörüne Hizmet Veren Lcn Tercüme Dikkat Çekmektedir.

Yeminli Tercüme Bürosu Güngören

Yeminli Tercüme Bürosu Güngören Olarak Müşterilerimize Yeminli Tercüme Hizmeti Vermekteyiz.

Güngören Günlük Yeminli Tercüman

Güngören Yeminli Günlük Tercüman İhtiyaçlarınız İçin 0850 532 87 47 Telefon Numaramızdan Bize Ulaşabilirsiniz.

Güngören Saatlik Yeminli Tercüman

Güngören Yeminli Saatlik Tercüme İşlemleriniz İçin 0850 532 87 47 Telefon Numarasından Bize Ulaşanilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Güngören

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almak İçin 0850 532 87 47 Numaralı Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

Güngören Hukuki Yeminli Tercüme

Güngören Hukuki Tercüme İşlemleriniz İçin Avukatlık Bürolarının Tercih Ettiği Tercüme Bürosu Olmaktan Mutluyuz.

Güngören Akademik Yeminli Tercüme

Güngören Akedemik Tercüme Bürosu Olarak Hızlı ve Güvenli Olarak Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.

Güngören Tıbbi Yeminli Tercüme Bürosu

Güngören Tıbbi Tercüme Bürosu Olarak Tüm Dillerde Tıbbi Tercüme ve Çeviri İşlemleriniz İçin Firmamızın Alnında Uzman Tıbbi Tercümanlarımız Tarafından Hızlı ve Uygun Fiyatlarda Yapılmaktadır.

Güngören Tercüme Bürosu

Güngören Tercüme Bürosu Denildiğinde İlk Akla Gelen Lcn Yeminli Tercüme Bürosu Olmaktadır.

Güngören Online Tercüme ve Çeviri Bürosu

Güngören Online Çeviri ve Tercüme Bürosu Olarak Tüm Dillerde Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmeti Vermekteyiz.

Güngören Tercüme Noter Tasdiki

Tercüme Olan Evraklar Yemin Tutanaklarımızın Olduğu Güngören Noterlerinde Tercüme Tasdiki Yapılmaktadır.

Güngören Tercüme Apostil Tasdiki

Tercüme Yapılan İşlemleriniz Güngören Tercüme Apostil Tasdiki Firmamız Kuryesi Tarafından Kaymakamlık ve Valiliklerde Yaptırılır.

Güngören Kaymakamlık Noter Tasdiki

Güngören Kaymakamlık Noter Tasdiki Firmamız Tarafından Yapılır.

Güngören Tercüme Kaymakamlık Apostil Tasdiki

Güngören Kaymakamlık Apostil Tasdik İşlemleri Firmamız Tarfından Yapılır.

Güngören Tercüme Valilik Apostil Tasdiki

Güngören Tercüme Valilik Apostil Tasdiki Firmamız Tarafından Verilir.

Güngören Tercüme İş İlanları

Güngören Terücme İş İlanları İçin 0850 532 87 47 Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

Güngören Yeminli Tercüme Sms Bilgilendirmesi

Güngören tercüme ve çeviri hizmeti için info@lcntercume.com adresine e-posta göndererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. LCN Tercüme Bürosu Güngören tercüme ve çeviri hizmetinde, tercüme ve çeviri başladığında, tercüme ve çeviri noter tarafından onaylandığında ve tercüme ve çeviri hizmeti Apostil yapıldığında SMS ile müşterilerine bilgi vermektedir.

Güngören Yeminli Tercüme ve Tercüman Bilgilendirmesi

LCN Tercüme Bürosu, Güngören Tercüme ve Çeviri işlemlerinizde Türkiye’nin en profesyonel ve alanında uzman Noter Yeminli tercümanlar ile çalışmaktadır.

Güngören Yeminli Tercüme Türk ve Yabancı Uyruklu Şahıslar

Türkiye’de bulunan yabancı uyruklu vatandaşların Güngören Tercüme ve Çeviri hizmeti alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Dünya’da bulunan tüm ülkelerdeki Türk vatandaşların Güngören tercüme ve çeviri hizmeti LCN Tercüme Bürosu tarafından ucuz ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Türkiye’de tercüme bürosu olarak LCN Tercüme Bürosu, profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir. Türkiye’de Güngören Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak LCN Tercüme Bürosu, yurt dışında bulunan Türk vatandaşlarına hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de bulunan yabancı vatandaşların Noter onaylı Güngören Tercüme ve Çeviri hizmeti, Apostil hizmeti, LCN Tercüme Bürosu tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Yurt dışında, ikamet eden Türk vatandaşlarının Güngören tercüme ve çeviri işlemleri uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılarak UPS, DHL, PTT ile güvenli bir şekilde ülkelerine ulaştırılır.

 

Back To Top BENİ ARA
Open chat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Tercüme İşlemlerim İçin Süre ve Fiyat Bilgisi Alabilirmiyim.