skip to Main Content

Hoşgeldiniz

Firmamıza Sayfamızda Yer alan İletişim Kanalları İle Ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Eposta: info@lcntercume.com
Telefon: +90 0850 532 87 47
Whatsaap: 0531 228 19 00

Lcn Tercüme Danışmanlık Ltd Şti

 

Firma Özlük Bilgileri

Sermaye: 1.000.000 TL
Vergi Dairesi: Kasımpaşa
Mersis No: 6080877877

Konumumuz

0850 532 87 47 info@lcntercume.com 0531 228 19 00

İmza Sirküleri Noter Yeminli Tercüme ve Çeviri İşlemleri Firmamız tarafından alanında uzman tercümanlar tarafından yapılır. İmza Sirküleri Yeminli Tercüme yapılırken tercümanlarımız çok dikkatli bir şekilde çeviri yapar hemen arkasından editörlerimiz kontrolleri yaparak noter onayı için yeminli kaşelerimiz ile kaşelendikten sonra İmza Sirküleri yeminli olduğumuz notere gönderilir. İstanbul için yeminli bulunduğumuz noterlerden noter onayı yapılan İmza Sirküleri müşteriye teslim edilmek üzere kuryemiz tarafından firmamıza bildirilen müşteri adresine teslim edilir.

İmza Sirküleri müşteri tarafından apostil onayı yapılması istenirse kuryemiz İmza Sirküleri ile birlikte ilgili ülkeye göre kaymakamlık yada valilik tarafından apostil onayı yaptırarak apostil onayından sonra müşteriye teslim edilir.

İmza Sirküleri firmamız tarafından tercümeden sonra firmamızın ssl ile güvenlikli sunucularında yedeklenir. Müşterinin İmza Sirküleri için tekrar tercüme istemesi durumunda ücret ödemeden firmamız tarafından daha önce yapılan İmza Sirküleri tercüme dosyaları müşterilerimiz ile güvenli bir şekilde paylaşılır.

İmza Sirküleri tercüme ve çeviri işlemleri firmamız tarafından 1-2 saat içinde istenilen tüm dillere tercüme edilir. İmza Sirküleri noter onay ve apostil işlemleri firmamız tarafından yapılır. İmza Sirküleri tercüme işlemlerinizi başlatmak için mail yada Whatsaap üzerinden tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Tüm dillerde İmza Sirküleri Tercüme Çeviri İşlemleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılır. İmza Sirküleri tercüme işlemlerinde gizlilik sözleşmesi İmza Sirküleri dosyalarının veri güvenliği tamamen firmamıza aittir.

İmza Sirküleri tercüme ve çeviri işlemlerinizi güvenli, hızlı ve ucuz maliyete yaptırmak için info@lcntercume.com yada 0850 532 87 47 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Back To Top
×Close search
Ara
error: Tüm Hakları Lcn Tercüme Limited Şirketi\'ne Aittir.
Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz