skip to Main Content
0850 532 87 47 musterihizmetleri@lcntercume.net 0531 228 19 00 - 0536 462 60 54


Adli Bilirkişi Tercüman 
Noter Yeminli Tercüme ve Çeviri İşlemleri Firmamız tarafından alanında uzman Adli Bilirkişi Tercümanlar tarafından yapılır. Adli Bilirkişi Tercüman Yeminli Tercüme yapılırken Adli Bilirkişi Tercümanlarımız çok dikkatli bir şekilde çeviri yapar hemen arkasından editörlerimiz kontrolleri yaparak noter onayı için yeminli kaşelerimiz ile kaşelendikten sonra Adli Bilirkişi Tercüman yeminli olduğumuz notere gönderilir. İstanbul için yeminli bulunduğumuz noterlerden noter onayı yapılan Adli Bilirkişi Tercüman müşteriye teslim edilmek üzere kuryemiz tarafından firmamıza bildirilen müşteri adresine teslim edilir.

Adli Bilirkişi Tercüman müşteri tarafından Adli Bilirkişi Tercüman yapılması istenirse kuryemiz Adli Bilirkişi Tercüman ile birlikte ilgili ülkeye göre kaymakamlık yada valilik tarafından Adli Bilirkişi Tercüman yaptırarak apostil onayından sonra müşteriye teslim edilir.

Adli Bilirkişi Tercüman firmamız tarafından tercümeden sonra firmamızın ssl ile güvenlikli sunucularında yedeklenir. Müşterinin Adli Bilirkişi Tercüman için tekrar tercüme istemesi durumunda ücret ödemeden firmamız tarafından daha önce yapılan  Adli Bilirkişi Tercüman tercüme dosyaları müşterilerimiz ile güvenli bir şekilde paylaşılır.

Adli Bilirkişi Tercüman tercüme ve çeviri işlemleri firmamız tarafından 1-2 saat içinde istenilen tüm dillere tercüme edilir. Adli Bilirkişi Tercüman noter onay ve apostil işlemleri firmamız tarafından yapılır. Adli Bilirkişi Tercüman tercüme işlemlerinizi başlatmak için mail yada Whatsaap üzerinden tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Tüm dillerde Adli Bilirkişi Tercüman Tercüme Çeviri İşlemleri noter yeminli Adli Bilirkişi Tercümanlarımız tarafından yapılır. Adli Bilirkişi Tercüman  tercüme işlemlerinde gizlilik sözleşmesi Adli Bilirkişi Tercüman dosyalarının veri güvenliği tamamen firmamıza aittir.

Adli Bilirkişi Tercüman tercüme ve çeviri işlemlerinizi güvenli, hızlı ve ucuz maliyete yaptırmak için info@lcntercume.com ya da 0850 532 87 47 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Back To Top
×Close search
Ara
error: LCN TERCÜME LTD
Open chat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Tercüme İşlemlerim İçin Süre ve Fiyat Bilgisi Alabilirmiyim.